Zatavovací misky jsou obecně skvělým řešením pro rozvoz jídel.

Jsou moderním a ekologickým obalem, který šetří životní prostředí, jelikož po jeho použití se 100% zrecyklují.

Udrží vaše jídla po dlouhou dobu teplá a zárověň čerstvá. Další nespornou výhodou je kvalita a pevnost materiálu. Recyklovatelné plastové zatavovací misky jsou nepromastitelné, nepropustí tekutinu a zatavením nedochází k vylití a prosáknutí pokrmu.

Mohou se používat jak na tekuté pokrmy jako jsou polévky, omáčky, tak na hotová sypká jídla, či saláty nebo dezerty. Jsou levnější variantou obalu za papírové krabičky na jídlo, XPS krabičky, lunch boxy nebo menuboxy z cukrové třtiny, obaly na jídlo z kukuřičného škrobu/PLA, plastové menuboxy. Recyklovatelné, papírové, plastové zatavovací misky se vyrábí v několika variantách, jednokapsové, dvoukapsové i trojdílné na oddělenou vegetariánskou či veganskou stravu.

Zatavovací recyklovatelné misky jsou jednorázový obal a proto se používají především na rozvoz jídel z jídelen, restaurací, fast foodů, bister a dalších gastro provozů. Plastové recyklovatelné Zatavovací misky mají mnoho výhod, jsou levné, dají se použít na teplá i studená jídla, zatavovací miska lze vložit do mikrovlnné trouby nebo mrazáku, jsou 100% recyklovatelné a tímpádem šetří ekologii. Zatavovací miska nezabere moc prostoru, protože při rozvozu jídla se dá skládat několik misek na sebe, tím ušetříte jak prostor tak náklady na další obalový materiál pro Váš gastro provoz jako např. Další finanční náklad na papírovu tašku na menubox. Zatavovací misky lze použít se všemi druhy zatavovacích strojů. Zatavovací stroj neboli zatavovací balička se vyrábí i v malém provedení, které Vám nezbare moc prostoru. 

K plastové zatavovací misce doporučujeme zakoupit Antifog zatavovací folii proti mlžení a zapařování pokrmů. Naše zatavitelná folie má tloušťku 52 my a díky této tloušťcě lze snadněji odtrhnout.

Zatavovací misky a jejich přednosti:

  • 100 % recyklovatelné

  • vodě i mastnotě odolné

  • šetří skladovací prostory

  • ekologické

  • certifikované

  • ekonomické