Nejširší výběr jednorázového nádobí v ČR

 Jeden z prvních dodavatelů s nejširším výběrem gastro obalů v ČR, obalům se věnujeme víc jak 20 let, naplno od roku 2005 a proto zaručujeme profesionální přístup a služby.

Byli jsme první společností, která na český trh přinesla jiné obaly než jen papírové a plastové. Zaměřili jsme se na EKO a BIO obaly, které nijak neškodí životnímu prostředí a jsou přírodně velmi dobře nebo dokonce kompletně odbouratelné. Mezi takové produkty patří například obaly ze dřeva nebo kukuřičného škrobu. V tomto směru se nám velmi daří a zákazníci si u nás mohou vybrat kompletní sortiment ze 100% BIO materiálů za velmi atraktivní ceny.

Aktuálně máme skladem více jak 2.000 položek zboží, čímž se řadíme mezi velkoobchody s nejšírším, okamžitě dostupným sortimentem gastro obalů. Náš dodavatelský řetězec, i díky dlouholetým, vynikajícím vztahům, funguje normálně. Rádí Vám pomůžeme s obaly pro Vaše provozovny. Najdeme pro Vás optimální řešení splňující přísná hygienická kritéria, ergonomii, design ale i rozumnou cenu.

Stále věnujeme pozornost ekologicky šetrným obalům: dřevo, bambus, palmový list, cukrová třtina, kukuřičný škrob (PLA) a samozřejmě papír.

Hledáte-li tedy menuboxy, uzavíratelné krabičky na jídlo, papírové kelímky,  kelímky PET a RPET s víčkem, napichovátka, příbory, sáčky a kornouty, papírové tašky, ubrousky nebo jiné jednorázové nádobí a gastro obaly, které potřebujete, jste tady správně.

Přijďte se poradit, zavolejte, napište. Jsme tady pro Vás. Děkujeme Vám všem, kteří u nás nakupujete!