S radostí Vám oznamujeme, že jsme se stali exklusivním distributorem společnosti Refork a jejími partnery a zároveň členy její Asociace. 

ReFork spustí zkušební provoz pro bistra v České  republice

Začátkem července spouští ReFork osvětovou kampaň svých výrobků v rámci řetězců rychlého občerstvení. Cílem bude prezentace našich produktů a jejich odzkoušení v ostrém provozu restaurací. Zapojte se do výzvy i Vy a najezte se ve svém oblíbeném bistru 100% rozložitelným příborem ReFork.

Mezi prvními, kdo projevil o plně rozložitelné výrobky pro svůj podnik zájem, je známé pražské bistro Peter’s apartment ve Slavíkově ulici. Zde také probíhalo na začátku dubna focení produktových fotografií, které si můžete prohlédnout v galerii níže. Vzhledem k velké poptávce zástupců gastro průmyslu, kterou v posledních týdnech zaznamenáváme, jsme se rozhodli nabídnout příležitost vyzkoušet si ReFork výrobky i ve Vašich oblíbených bistrech.

Bistro Peter’s Apartment bude mezi prvními podniky, kde budete mít příležitost najíst se ReFork příbory

ZAREGISTRUJTE SE

Vlastníte bistro, řetězec rychlého občerstvení nebo stánek s farmářskými produkty a chcete nabízet zákazníkům pouze ekologicky zodpovědné produkty? Poté vyplňte formulář níže a zaregistrujte se k účasti na této marketingové akci.

Mějte na paměti, že počet míst je omezen a zájemci budou kontaktováni podle pořadí registrace.

Zaregistrovat se můžete zde.

Banket společnosti ReFork — představení partnerů

V krásných prostorách společnosti PEVCP úspěšně proběhl banket společnosti ReFork. Banket byl věnován ekologii a prezentacím partnerů společnosti Refork.

Na banketu se představil náš důležitý partner v oblasti dodávky biopojiva společnost BIOFED GmbH. Společnost BIOFED reprezentoval obchodní ředitel Dr. Stanislaw Haftka. V prezentaci se věnoval představení společnosti BIOFED a budoucí spolupráci se společností ReFork.

Poté následovala prezentace manželů Buršových (gastro-obaly.cz), kteří jsou naším stěžejním partnerem v oblasti distribuce našich koncových výrobků.

V prezentaci se věnovali jejich pracovní cestě do Ameriky, kde se produkty ReFork setkaly s obrovským zájmem. Díky skvělé reprezentaci manželů Buršových se pro projekt Refork otevřely nové distribuční kanály na území celých Spojených států. Nové partnerské společnosti distribuují po celé Americe do 600 tis. odběrných míst.

Žádná položka