KONTAKTY

vzorkovna "gastro-obaly"
Mšecká 1
158 00 Praha 5
tel: 728827870; 607139925; 724992853
info@gastro-obaly.cz
Po-Pá: 8,30 - 16,00

NOVINKY

arr3ZA JAK DLOUHO DOSTANU ZBOŽÍ?Po Praze dostanete obvykle zboží následující pracovní den po objednání. Ve vyjímečných případech,...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 883,25 Kč (73,85 EUR)
naše cena 590,00 Kč (23,14 EUR)
naše cena 2 016,00 Kč (79,06 EUR)

100% BIO

naše cena 1 608,24 Kč (63,07 EUR)
naše cena 2 230,24 Kč (87,46 EUR)

ANKETA

Používáte PLA výrobky (výrobky z kukuřičného škrobu)

Ano, pravidelně 41% Jen jsem je zkusil/-a 21% Ne, ale rád bych je někdy vyzkoušel/-a 16% Ne a nemám zájem 23%

» Kariéra
Pár slov o nás

Jsme česká firma s dlouholetou tradicí.

Obalařině se věnujeme již od roku 2005. Byli jsme první, kdo na český trh přinesl nové obaly než jen z plastu a papíru.

Máme unikátní pozici na trhu s exkluzivními zahraničními dodavateli. Velká část našeho sortimentu je 100% BIO.

Snažíme se vyhovět každému zákazníkovi a děláme pro to maximum.

Pracovní příležitosti

Hledáme novou posilu do našeho týmu!

Zákazníků máme víc než kdy dřív a to nejen díky našemu sortimentu BIO obalů, které jsou každým dnem žádanější a populárnější.

Právě kvůli tomu sháníme čerstvou krev, která by se přidala k našemu kolektivu.

Hledáme nové kolegy na pozici:

Asistent/ka obchodního oddělení

Náplň práce:

- příjem a zpracování objednávek

- komunikace se zákazníky (nebojte, nebudete nikomu něco nutit po telefonu), skladem a kurýrní službou (výjimečně)

- tvorba dodacích listů a občasně i faktur

- další drobné administrativní práce

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání

- praxe na obdobné pozici v obchodní společnosti je velkou výhodou

- dobrá znalost práce na PC (MSOffice, OpenOffice, případně účetních programů)

- znalost cizího jazyka výhodou (hlavně angličtina, němčina,...)

- samostatnost, ale i schopnost týmové práce

- komunikativnost a příjemné vystupování

- schopnost učit se novým věcem

- organizační schpnosti a logické uvažování

- nebát se zeptat, pokud je mi něco nejasné

Nabízíme:

- zaměstnání u stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na československém trhu

- práce na HPP

- zajímavé platové ohodnocení (fixní plat + procenta z obratu firmy)

- možnost kariérního a osobního růstu

- pracovní doba 8:30 - 16:30 (bez přesčasů)

- nástup možný ihned (dohodou)

- lukrativní kanceláře na Praze 5 (dobrá dostupnost z MHD/ bezproblémové parkování)

Pokud máte zájem zašlete nám životopis na: vladka.bursova@gastro-obaly.cz

Do předmětu emailu napište název pozice a Vaše příjmení.

V případě dotazů volejte na číslo: 728 383 758 (volejte prosím v rozmezí 9:00-16:00)

ODVlMW