100% ekologické a recyklovatelné festivalové kelímky na gastro i hudební festivaly, farmářské trhy, kulturní, společenské i soukromé akce. Nabízíme: PLA  / kukuřičný škrob kelímky, rPET kelímky, GPP plastové kelímky. Nebo lze zakoupit i papírové kelímky na 500 ml, atd. Naše recyklovatelné nápojové kelímky na festivaly jsou vysoce transprentní, pevné a bezpečné. Tyto kelímky jsou šetrné k přírodě, jsou hygienické na rozdíl od vratných kelímků a šetří náklady spojené s vymýváním a vracením kelímků.

Jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu nebo přírodních materiálů a jsou součástí cirkulární ekonomiky. Naše kelímky mají nejvyšší možné certifikáty splňující zákon o restrikci plastů. Jsou testované a mají certifikáty. Kelímky z kompostovatelného materiálu mají certifikát OK Compost a OK biodegradable. Zajišťujeme individuální potisk ekologických kelímků na festivaly. 


Často od zákazníků slýcháme, že plastové PET kelímky jsou na venkovních akcích a festivalech zakázané. Omyl!

Často od zákazníků slýcháme, že plastové PET kelímky jsou na venkovních akcích a festivalech zakázané. Omyl!

O tom, že v ČR na podzim roku 2022 začal platit zákaz některých jednorázových plastů, už od nás víte.

Dnes se podíváme, jak je to se značením plastových transparentních kelímků na nápoje, pivo, atd. Které kelímky mohu použít na festival a venkovní akci? Plastové opakovaně použitelné příbory a plastová opakovaně použitelná brčka? Opravdu? A jak jsou na tom papírové kelímky na kávu a jejich značení?

Více v našem článku zde